Nikdo jí dlouhou dobu neřekl jinak než „Blonďatá bestie“. Bývalá poslankyně Kristýna Kočí zmizela z vysoké politiky jako pára nad hrncem a jen, co o ní nebylo dlouho slyšet, stala se z ní vdaná paní. Se svým novomanželem Jakubem Mertlem si nyní užívá svatební cestu.

Kočí se vdávala ani ne po roční známosti. Nového manžela, pojistného matematika a saxofonistu v jedné osobě, navíc našla na seznamce. „Vzala jsem si ho, protože je to nejlepší chlap, co znám, nebylo co řešit,“ komentovala Kočí fakt, že s Jakubem spolu nejsou ani rok.

A jako Kočí nedělala žádné štráchy se svatbou, podobně vyřešili i svatební cestu. Koupili si lastminute a vyrazili na Krétu. Vylidněné pláže jim aspoň poskytli soukromí pro zamilované cukrování a kromě svatby na řeckém ostrově oslavili také Jakubovy narozeniny.

Navíc mají i dost klidu na doladění jejich plánovaného projektu – nové internetové seznamky. Když oni dva se potkali na webu a byla z toho svatba, proč by takové štěstí nemohlo díky jejich službě potkat taky jiné, že?

Zdroj: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/281566/vdana-koci-s-manzelem-ze-seznamky-maji-libanky-lastminute.html