Stále se vám i po dlouhé době nedaří najít toho správného partnera, a to už jste zkusili snad všechny rady, které vám okolí dávalo, ale zkrátka již nevíte, co dělat dál? Začínáte mít snad pocit, že se k vám nikdo nehodí? Anebo jste snad tak časově vytížení, že už nemáte na hledání vztahů jednoduše čas? Nemusíte se vůbec strachovat! Láska je složitá věc, a to kor, když jste na to sám a nemá vám kdo poradit. My ale víme, na koho se obrátit. Náš redaktor si na vlastní kůži vyzkoušel spolupráci se seznamovací agenturou Date2k a nyní již má konečně po dlouhé době ženu svých snů, s níž plánuje budoucnost. Chcete vědět víc? Tím pádem rozhodně neodcházejte od tohoto článku a nechte se zasvětit do světa Date2k i vy! 

Článek bude rozdělen do více částí a vy se nyní kochejte přípravou na seznámení

Agentura není žádným nováčkem, na trhu je již od roku 2004 a vlastní ji paní Kristýna Mertlová s manželem Jakubem Mertlem. Společně dokázali vybudovat úplně nový způsob seznamování vhodný pro náročnou a časově vytíženou klientelu, která zkrátka nemá čas k hledání ideálního partnera, anebo nemá štěstí. Hned na začátek je potřeba upozornit na to, že se nejedná o běžnou „seznamku“ či podobnou stránku, kterou možná znáte. Jedná se o opravdovou profesionální firmu, která na základě vědeckých metod dokáže nalézt ideálního partnera přímo pro vás. A to s podmínkou, kdy je vám zachována naprostá anonymita!

Jak probíhá hledání partnera u Date2k?

Jako první se rozhodnete, jakou ze tří variant balíčků si vyberete, čím vyšší, tím samozřejmě stojí více peněz, ale přináší s sebou i spoustu výhod. Já jsem se rozhodl pro ten nejvyšší balíček – VIP. Vše začíná asi 20minutovým telefonickým pohovorem s osobním koučem. Ten nám vysvětlí postup toho, co vše se nyní bude dít a co bude následovat. Hned při prvním rozhovoru se můžeme zeptat na vše, co nás napadne, zkrátka se jedná o takový uvítací hovor, kdy zjistíme základní informace, abychom se cítili po celou dobu spolupráce dobře.

Ihned nato mě čekala konzultace s psychologem. Nejdříve mě zarazilo, proč právě s ním, ale cítil jsem se velmi příjemně, když se mnou byla probrána má vztahová minulost. Rady proč mohu působit špatně, nebo co říkat jinak. Rozhovor byl hodinový a i když nemám problém mluvit s opačným pohlavím, vlastně jsem byl překvapen co všechno může být bráno jinak než chci říct. 

Před samotným začátkem hledání si partnera totiž nastává schůzka s vizážištou a fotografem. Právě tyto dvě osoby totiž dokáží zaručit, že budeme na fotografiích, které si budou prohlížet vhodné protějšky, vypadat co nejlépe. A později budete perfektně vypadat i na rande, protože dostanete i praktické typy k vystupování. Velmi se mi dále líbila i možnost nákupu oblečení společně se stylistkou, která nám doporučí, co k nám nejvíce sedí a do čeho bychom se měli obléknout.

Úplně na závěr už mě čekala jen schůzka s mým koučem,.a to v příjemné kavárně. Tam se dozvíme bližší informace k dalšímu postupu. 

Probrali jsme, jak jak vše bude pokračovat, a já si mohl vybrat svou vysněnou ženu, se kterou jsem se velmi brzy i osobně sešel. Z výběru jsem byl velmi příjemně překvapen. Bylo opravdu vidět, že mi Date2k vybíralo jen ty nejvhodnější ženy pro mou osobnost – svěřit se jim do rukou se opravdu vyplatilo. 

A jak to bylo po prvním rande se dozvíte v dalším díle.