Včera mi známá poslala odkaz na článek z blesk.cz, který informuje o tom, jak internetové seznamky, včetně tzv. VIP, “dojí” své klienty, s otázkou, zda to samé platí i v případě Date2k. Článek jsem si přečetla a mohla jsem ji s klidem odpovědět, že toto se u Date2k nikdy nestane.
“Internetové seznamky často lákají na využití služeb na „zkoušku“, samozřejmě na krátkou dobu a za nízkou cenu. ‘Všeobecné obchodní podmínky ale mohou obsahovat klauzuli o automatickém prodloužení smlouvy o dalších několik měsíců, a pokud spotřebitel smluvní vztah neukončí včas, zaplatí místo avizovaných několika set korun i několik tisíc’“

V Date2k Vám nabízíme “na zkoušku” jen první sezení se vztahovým koučem, které je naprosto zdarma a kde se dozvíte, jak naše agentura funguje, jaké jsou naše vize a jaké služby nabízíme. Potom se už jede „na ostro“, protože chtít se seriózně seznámit “na zkoušku” opravdu nejde 🙂

“Klienti si často stěžují, že seznamky neposkytují to, co původně avizovaly.“

V Date2k naopak přesně víte, jakou službu (služby) si kupujete. Kdyby klient čistě náhodou nebyl s nabízenou službou spokojen,  vždy se má, na koho konkrétního obrátit, s kým to řešit a vždy se dá odvolat až přímo k majitelce společnosti Kristýně Mertlové. Každopádně pokud by klient nebyl stále z jakéhokoliv důvodu spokojeni, Date2k nabízí jako jediná na českém trhu garanci vrácení peněz.

“Pokud vám někdo prodlužuje smlouvu, měli byste o tom být zřetelně a viditelně informováni ještě před uzavřením samotné smlouvy při registraci. Problém je, že řada lidí podmínky seznamek nečte, jen odklikne, že s podmínkami souhlasí.”

V Date2k  žádné “odklikávání” všeobecných obchodních podmínek nehrozí. Každý člověk, ať už klient, či nikoli, si může obchodní podmínky detailně prostudovat na našich webových stránkách v sekci NAŠE SLUŽBY. Tam najde nejen dobu platnosti našich služeb, ale i rozepsaná práva a povinnosti obou stran. Za celý tým Date2k doufám, že to nebude potřeba řešit (neboť se každý klient seznámí), nicméně v poslední části obchodních podmínek je i jasně popsáno, za jakých okolností lze smlouvu prodloužit, nebo naopak spolupráci ukončit.