4 věci, které mohou ženy udělat, aby je muži lépe vnímali

Dnes Vám přinášíme článek, ve kterém se psychokoučka Eliška zaměřuje na zlepšování partnerského potenciálu a to u křehčího pohlaví, u dam. Doufáme, že Vám poslouží jako inspirace pro sebezdokonalení.

Tak a tady jsou:
1)      Zlepšete svůj vzhled: Muži přikládají značný význam tomu, jak ženy vypadají. Nejvíce žádané jsou ženy vypadající mladě, zdravě a přitažlivě. Proto ženy, které zanedbávají péči o svůj zevnějšek, ztrácejí výhodné postavení v boji o partnery. Muži na ženách oceňují zejména estrogen-dependentní znaky, to znamená znaky, které vypovídají o ženině plodnosti, mládí a dobrém zdravotním stavu. Zkrátka jsou přitahováni ženami, které jim mohou zajistit kvalitní a zdravé potomstvo. K těmto znakům si můžete dopomoci například vysokými podpatky, které opticky prodlužují nohy, různými push-upkami“, tmavými šaty či svislými proužky, které opticky zeštíhlují postavu, zabodujete také správně zvoleným líčením. Určitě se ale nesnažte přetvařovat a tyto změny provádějte jen do takové míry, abyste se samy cítily pohodlně a samy sebou.
2)      Zdůrazňujte věrnost: Proč si muži pro dlouhodobý vztah vybírají ženy, u kterých jsou si jisti jejich věrností? Odpověď je jednoduchá, mohou pak mít jistotu, že investují zdroje do svých vlastních dětí a ne do dětí někoho jiného. Nejlepším způsobem, jak dát muži najevo svou věrnost je neflirtovat s jinými muži a nehovořit o mužích ze své minulosti. Také byste protějšku neměla poskytnout sexuální styk příliš brzy, to znamená, dříve, než dá najevo, že je ochoten investovat do Vás svůj čas a zdroje.
3)      Dělejte drahoty: Ostýchavé a zdrženlivé chování je velmi účinná taktika, pokud je soustředěna na muže hledajícího dlouhodobý vztah. Nesmělé chování je známkou věrnosti a také naznačuje, že ženu není lehké získat. Nejen že se tak stanete pro muže opravdovou výzvou a budete tím pro něj ještě zajímavější, ale navíc tak dáte najevo, že nejste snadná „kořist“ a nenecháte se ulovit jen tak někým.
4)      Méně se odhalujte: Čím více se žena odhaluje, tím více je pak vnímána jako příležitostná sexuální partnerka, a naopak, je-li elegantně, ale slušně oblečena, je vnímána jako potenciální partnerka dlouhodobá. Takže pokud hledáte dlouhodobého partnera, minisukně a výstřih až k pasu nebudou tou správnou volbou. Samozřejmě to ale neznamená, že musíte chodit zahalená jako jeptiška, důležité je udělat kompromis mezi těmito krajními variantami. Svetřík s výstřihem a kalhoty či halenka a sukně ke kolenům jsou ideálními variantami, jak zaujmout dlouhodobého partnera. Také pamatujte na to, že čím větší máte výstřih, tím méně bude muž poslouchat a pamatovat si, co řeknete.

Toto jsou jednoduché rady, jak zvýšit svůj partnerský potenciál, nevíte-li si však s něčím rady, ať už s výběrem šatníku, účesem, líčením či vystupováním a chováním, můžete se obrátit na naše profesionály, kteří Vám rádi pomohou. Pokud chcete zjistit, jak žádoucí jste pro osoby druhého pohlaví, nabízíme právě pro Vás exkluzivní službu – analýzu seznamovacího potenciálu LOVEREPORT s následným osobním rozborem naším vztahovým koučem na osobní schůzce. Za 990,- Kč nejen zjistíte, jaké je vaše postavení „na trhu“, ale umožní Vám také odkrýt slabé stránky, na kterých můžete dále pracovat ať už sami nebo s pomocí odborníků z našich řad. Neváhejte se na nás obrátit na info@date2k.cz