Tipy na ideální rande (nejen) na prvního máje

Naše vztahová koučka a odbornice na seznamování Gabriela Vám poradí, kam vyrazit na perfektní první rande (a to nejen na prvního máje).

První rande mnohdy rozhodne o tom, zda se s dotyčným (či dotyčnou) ještě někdy potkáte. A stejně jako se říká, že první dojem se nikdy nedá dělat dvakrát, stejně tak to platí o prvním rande. A protože každá žena je jiná, stejně jako každý muž má jinou představu i finanční možnosti, nabízíme zde hnedka několik možných variant na dokonalé rande. Všechny ověřeny praxí. Tak se inspirujte. A na prvního máje určitě nezapoměňte, ať už si vyberete cokoliv, úspěšné rande zakončit polibkem pod rozkvetlou třešní:-)

Luxusní večeře
Sázkou na jistotu, když vyrazíte na rande se ženou, která si na první pohled potrpí na určitý standart nebo jen chcete svou vyvolenou ohromit, je večeře v některé ze stylových restaurací.
Alcron – ještě nedávno jedna z mála restaurací v Praze s Michelinskou hvězdou. Doporučujeme objednat si degustační menu
Aromi – když milujete výbornou italskou kuchyni, kvalitní víno i atmosféru pražských Vinohrad
Hanabi – když zbožňujete opravdu kvalitní sushi
Chez Marcel – když preferujete francouzskou kuchyni ve stylu pařížských bister
Café Imperial – nejen úžasná cibulačka

Trendová večeře
Všechny snobské podniky se Vám zajídají, Vy máte raději dobrý steak a pořádný kus masa, tak zarezervujte stůl a otestujte její apetit. Ne nadarmo se říká, že člověk, který miluje dobré jídlo si umí vychutnat i jiné slasti života.
Bejzment – nejlepší americké hamburgery ve městě
Čestr – není nad dobré české hovězí
Ambiente – nejlepší argentinské maso, my doporučuje Slovanský dům

Stylová snídaně
Jste originální nebo chcete zaujmout protějškem zcela neotřelým způsobem? Pozvěte ji na stylovou snídani.
Café Louge – když milujete Malou stranu a ranní procházku podél Vltavy, dopřejte si tu výtečnou kávu a snídani. Mají zde nejlepší ztracené vejce v Praze
Café-Café – úžasná snídaně v samotném centru Prahy
Café Amandine – kouzelné místo připomínající Paříž kousek od Karlova náměstí

Sklenka výborného vína
Milujete kvalitní víno, chcete ukázat, jak mu rozumíte nebo si jen vychutnat příjemný večer v milé společnosti nad skleničkou.
Zlatý had – Malá strana má své kouzlo i večer
Red Pif – skvělé víno kousek od Betlémské kaple

Dobrý drink
Také věříte, že nad dobrým drinkem se člověk nejlépe uvolní a ledy roztají snáze? Tak hurá do baru.
Bugsy´s – nejlepší daiquiri ve městě
Tretters
Zlatý strom – zkuste B52 a rozhodně nezůstane u jedné
Bar and Books

Originální rande
Večeře, snídaně, skleničky Vám přijdou příliš nudné a Vy chcete zaujmout zcela jinak. I pro Vás máme pár tipů:

Originální výstava – milujete kaktusy, tak vyrazte na výstavu kaktusů, zajímají Vás brouci, mladí malíři nebo třeba hvězdy, nebojte se ukázat svůj zájem a pozvěte svou vyvolenou na nejoriginálnější rande jejího života
Hudební koncert – hrajete v kapele, milujete jazz nebo jen Vaše oblíbená kapela ze střední chystá koncert, tak ji pozvěte, ať pozná Váš vkus.

Sportovní akce – jste sportovec tělem i duší, tak se dodejte odvahy a pozvěte jinak kolo, fotbal, tenis či běhat. Záleží na Vás, zda se budete na prvním rande jen dívat (takové pivo z kelímku, párek v rohlíku do ruky při sledování hokeje, fotbalu, tenisu nebo třeba atletiky je přece hodně originální) anebo risknete, že se pořádně zpotíte, zrudnete, možná se i trochu „ztrapníte“, ale pořádně si to užijete a předvedete se v akci 🙂