Jak se seznamovat v této době bezpečně? Na otázky odpovídá majitelka seznamovací agentury Kristýna Mertlová.

Asi největší obava každého, kdo racionálně uvažuje o seznamování, je, aby nešel hned na první schůzku s někým, kdo může trpět nějakou úchylkou. „Aby toto eliminoval, tak je potřeba udělat kroky předtím. To znamená: vybrat si bezpečnou seznamku, kde to lidé myslí seriózně. Mít dobře nastavený výběr kritérií.“ – radí Kristýna Mertlová.

„Rozhodně se přiznám, že bych hned nešla na první schůzku s někým naživo, obzvlášť v dnešní době, ale zkusila bych se s ním potkat na dnes velmi populárním on-line rande, kde toho člověka vidíte, můžete se s ním pobavit, zjistit, jestli si vůbec rozumíte. Anebo si alespoň zavolat a udělat si obrázek, jestli ten člověk seznamování myslí seriózně.“ – dodává Kristýna Mertlová.

„Úplně nevím, co muže vede k tomu, že posílají snímky svých intimních partií. Je to totiž velmi časté. Mužům na seznamkách jde mnohdy jenom o sexuální kontakt, nikoli o reálné seznámení.“ – upozorňuje také Kristýna Mertlová.

celé video na: https://xtv.cz/ne-bezpecne/zeny-desi-nerozhodni-muzi-na-seznamce-odpovezte-na-100-inzeratu-muzi-rozesilaji-sva-prirozeni-touzi-po-obdivu-rika-kristyna-mertlova