• Název projektu

  Podcast Na rande
 • Hodnoty

  Vzdělávací podcast
 • Rok vzniku

  2023
 • Platformy

  Web & Spotify
 • Projekt URL

  https://open.spotify.com/show/35jykmEAR9lkIlRkWPHuSy

Nový podcast Na rande s Kristýnou Mertlovou, seznamovací koučkou, majitelkou seznamovací agentury a již 10 let odbornicí na seznamování se věnuje seznamování, hledání lásky, vztahům ale osobnímu rozvoji. V každém díle přivítá nového hosta, který se s námi podělí o svoje zkušenosti, tipy a triky pro úspěšné seznámení ale hlavně spokojený život.

Podcast Na rande

 

 1. díl podcastu Na rande s manažerkou seznamování Ivetou Gajdušekovou.

Podcast plný příběhů klientů ze seznamovací agentury a také tipů a triků, jak se úspěšně seznámit v každém věku a čeho se naopak vyvarovat. Iveta Gajdušeková jako seznamovací koučka osobně zastupovala nebo individuálně pracovala s více než stovkou klientů.  Pod rukama jí coby manažerce seznamování prošlo několik tisíc zájemců o úspěšné seznamování, mimo jiné také vede i kurz pro seznamovací kouče a je expertkou na seznamování “mladých holek jako je ona sama”, tedy žen po 50tce.

poslechněte si:

 

2. díl podcastu Na rande se vztahovým koučem Lukášem Sodomkou

V druhém díle podcast Na rande se s námi špičkový obchodník a dnes uznávaný kouč osobních rozvoje, vztahů a seznamování Lukáš Sodomka podělí o svoje vnímání lásky jako energie, zkušenosti ze své letité práce s mladými muži ale i ženami topmanažerkami. Odhalte tajemství úspěšného a hlavně spokojeného osobního života.

poslechněte si

3.díl podcastu Na rande s průvodcem nejen vztahy Petrem Kohlem

Vztahový kouč, průvodce ale i šaman a duchovní guru, Petr Kohl byl hostem dalšího dílu našeho podcastu nejen o seznamování a vztazích Na rande. Kristýna Mertlová s ním probrala nejen jeho zlomový životní zážitek ale i otázku, jak se úspěšně seznamovat bez ohledu na věk a na co si dávat pozor. Poslechněte si nejnovější epizodu našeho podcastu.
poslechněte si

4.díl podcastu Na rande s párovou a vztahovou koučkou Denisou Čtvrtečkovou

Hostem podcastu Na rande byla vztahová a párová koučka Denisa Čtvrtečková. S Kristýnou Mertlovou si povídaly o tom, jak mít vedle sebe ideálního partnera. Jak si ujasnit, kdo je pro nás ideální partner a co dělat pro to, abychom žili ve spokojeném vztahu.

 


Předchozí

Sdílej