Světově unikátní možnost domluvení online rande s osobním uvedením a představením vztahovým koučem tak, aby Vám pomohl najít společné téma, zbavil Vás se nervozity, a hlavně mnohdy často trapného pocitu ze setkání (navíc online) s někým „na slepo“. Samozřejmě jakmile se konverzace uvolní, kouč se okamžitě odpojí.

V momentě zájmu o online rande od obou stran se s každým z klientů krátce spojí naše vztahová koučka, aby je poznala (po projití jejich profilů), naladila, případně poradila, co upravit/vylepšit (lepší osvětlení, prostředí nebo třeba oblečení atd) a následně je uvede do společné „online randící místnosti“, kde je na začátku vzájemně představí. Což pomůže odbourat stres, oba klienty uklidní, pozitivně naladí, a hlavně pomůže nastolit společné téma. Jakmile se toto podaří, koučka se odpojí a nechá klienty si povídat.

Obecně totiž z našich letitých zkušeností víme, že začátek rande na slepo, hledání společných témat, dostání se na společnou notu je hodnoceno klienty vždy jako to nejsložitější, plné trapných momentů a nepříjemných chvil, které tímto plně odbouráme.

Po skončení online rande pak koučka s oběma probere, v případě zájmu, zpětnou vazbu a zda mají zájem o to v randění/seznamování pokračovat, případně co se jim nepovedlo a co do příště změnit/upravit či lépe nastavit.

Tuto jedinečnou a unikátní možnost bezpečného randění, a hlavně poznání se tak, aby klienti neztráceli čas zbytečným čekáním, dopisováním si s někým, s kým je vztah neperspektivní a hlavně, aby měli možnost se vidět v dnešní složité době bez roušky v pro sebe maximálně pohodlném prostředí domova, již běží v seznamovací agentuře pro náročné Date2k od listopadu a s ohromným úspěchem.

A jaká je největší výhoda online rande? Kromě úspory času samozřejmě, protože nikam klient nemusí? Možnost vidět protějšku do obličeje a bez roušky!

Randění online je samozřejmě pro mnoho klientů nekomfortní, řada z nich by samozřejmě preferovala příjemnější prostředí kavárny či restaurace, ale ze zpětných vazeb od našich klientů vidíme, že nakonec i randě online má své kouzlo a tuto možnost poznání hodnotí velmi pozitivně. Nakonec jak lépe poznáte druhého člověka, než když musí vykročit ze své komfortní zóny a zažít něco zcela nového:-)