Lidé úspěšní ve svých oborech, či společensky aktivní však často nebývají v soukromí tak spokojení, jak se jeví na veřejnosti. Mnohdy jim chybí rodinné zázemí, a hlavně spolehlivá partnerka či partner. Jak ji, nebo jeho najít a diskrétně seznámit, je činnost, které se ve svém podnikání věnuje Kristýna Mertlová, spolumajitelka a ředitelka seznamovací agentury Date2k. 

Jako poslankyně Parlamentu ČR jste ještě jako Kristýna Kočí byla jistě hodně pracovně vytížená. Od té doby už uplynulo šest let a za tu dobu jste se vdala a stala matkou tří synů. Je to snad směr, který ve svém podnikání razíte?

Se svým manželem Jakubem, top manažerem, jsem se seznámila přes seznamku. Oba jsme byli hodně pracovně zaneprázdněni. Spolu jsme pak inspirováni zkušenostmi ze zahraničí uvažovali, jak pomoci dalším velmi vytíženým lidem v navazování kontaktů. Založili jsme agenturu a jejím prostřednictvím těmto lidem již od roku 2014 tuto „seznamovací“ službu nabízíme, a to zcela diskrétně a co nejúčinněji. Takže ano, je to ten směr?

V čem je vaše agentura výjimečná, kromě toho, že Vy jste jako jediný odborník v ČR získala kanadský certifikát na seznamování tzv. matchmaker?

Je to moderní způsob hledání partnerek a partnerů pomocí týmu profesionálních spolupracovníků. Základem je jejich výběr s použitím unikátní matematicko-statistické metody párování, aniž by naše klientky a klienti museli vystavit veřejně svůj profil a fotografie někde na internetu. Garance anonymity je naše absolutní priorita. Stejně jako individuální osobní přístup. Každou klientku, klienta osobně známe, takže nehrozí, že na rande přijde někdo úplně „jiný“ nebo dokonce někdo, kdo nemyslí seznamování skutečně vážně.

Vybíráte potencionální partnerku, partnera pomocí moderní metody párování. Jak pak probíhá samotné navázání osobního kontaktu?

Každá klientka, klient má svého vztahového kouče, který se mu pečlivě věnuje ještě před navázáním vzájemných partnerských kontaktů. Lze využít zkušeností dalších odborníků počínaje fotografem přes vizážistku až po psychologa. Pokud klienti souhlasí se vzájemným setkáním, tak první schůzku domluví agentura dle časových možností klientů.

Jste na trhu již pět let, připravujete něco nového?

Ano, nedávno jsme spustili ve světě zcela jedinečnou analýzu vztahového a seznamovacího potenciálu LOVEREPORT©, která ženám i mužům ukáže na základě osmi sérií otázek, jaký je jejich seznamovací potenciál včetně doporučení, co by mohli změnit tak, aby jejich šance na úspěšné seznámení byly co nejvyšší. Na podzim jsme pak nachystali celou řadu specializovaných workshopů a seminářů. Ve spolupráci s Elegantním Českem jsme připravili workshop Rande! Jak najít prince na bílém koni? a nyní chystáme menší přednáškovou tour na téma Jak se seznámit – sexuální přitažlivost, kterou startujeme už 3.října v Plzni. Největší novinkou však je intenzivní kurz pro muže Jak sbalit holku.

Kde se zájemci mohou dozvědět podrobnější informace?

Vše potřebné najdou na našich webových stránkách www.date2k.cz.

 

Muži ztrácí svoji roli. Už neumí oslovit ženu. Kurz Jak sbalit holku to chce změnit.

Průzkum seznamovací agentury Date2k pomocí světově unikátní analýzy seznamovacího potenciálu LOVEREPORT© odhalil šokující zjištění, mladí muži od 20 do 35 let si neumí poradit s láskou. Polovina z nich přiznala, že doposud neměla žádný vážný vztah, pětina dokonce ani sex. Kurz Jak sbalit holku (za 30 dní) pod vedením Jakuba Mertla se snaží jim pomoci.

Jako matematik se setkáváte se spoustou čísel, jak moc Vás výsledky průzkumu překvapily? Jsou na tom čeští mladí muži s láskou skutečně tak tragicky?

Rozhodně bych neřekl tragicky, ale je pravda, že i mne výsledky hodně překvapily. Nicméně doba obecně seznamování příliš nepřeje. Všichni trávíme spoustu času v práci, na sociálních sítích, internetu, ale na reálný kontakt již příliš času nezbývá. Je to však bohužel celosvětový trend. Jen v USA se dnes více než polovina lidí seznámí prostřednictvím online seznamek či agentur. Navíc doba Me too a podobných podivných kampaní není zrovna pro „balení a lovení“ žen ideální?

A co tedy s tím? Jak to změnit?

Obecně vždy radím 3 základní pravidla pro úspěšné seznámení. Dejte všem vědět, že jste single a někoho hledáte, nebojte se to sdělit kolegům, kamarádům, ale klidně i paní na úklid, nikdy nevíte, kdo koho zná a s kým Vás může seznámit. Udělejte si ve svém životě prostor na vztah, aby vůbec mohl přijít. A nebojte se otevřít novým věcem, začněte se učit nové dovednosti, vyrazte na nová místa, poznávejte nové lidi. A bonusové doporučení, pokud Vám to nejde, nestyďte se nechat si poradit.

Nedávno jste spustili pod Vaším vedením kurz Jak sbalit holku. V čem je speciální?

Jedná se o v České republice jediný kurz podobného typu a intenzity. Během 30ti dní projde absolvent ve spolupráci s odborníky proměnou, která má za cíl zvýšení sebevědomí a naučí ho, jak se stát mužem, po kterém ženy touží.  

Kde se o kurzu mohou dozvědět zájemci více?

Veškeré informace jsou k dispozici na https://kurzy.date2k.cz/jak-sbalit-holku

Zdroj: CITY DNES září/říjen 2019 , příloha MF DNES