Rádio Zet: Ranní host:

Při hledání partnera, by lidé měli být ochotní, pracovat sami na sobě, říkají Jakub Mertl a Iveta Gajdušeková ze seznamovací agentury

„Pracujeme s lidmi jako s klienty, ne jako s anonymy. Každému přidělíme kouče, jehož cílem je, aby zákazníka poznal a dokázal mu přiřadit nejlepšího partnera,“ říkají Jakub Mertl a Iveta Gajdušeková ze seznamovací agentury Date2k. „Seznamování je velkým trendem, ve kterém se objevují novinky. Dnes se přes 50 % lidí seznámí prostřednictvím seznamek,“ dodávají ranní hosté Rádia ZET.

Snahou seznamky Date2k je zachovat princip setkání na živo. „Před tím, než se dva lidé potkají, odvedeme spoustu práce. Klient nejdříve vyplní ‚love report‘, který zjistí, jak je člověk připraven na hledání partnera. Také mu dost napoví, co dělat, aby byl v seznámení úspěšný,“ vysvětluje Jakub Mertl.

„S každým klientem máme následně osobní schůzku, kde probíráme výsledky reportu. Upozorníme ho na jeho slabá místa,“ doplňuje Iveta Gajdušeková. „Nikdo z klientů nemusí dělat vůbec nic, co nechtějí. Je však důležité, jestli na sobě chtějí pracovat s myšlenkou, že jim do života může přijít partner,“ uzavírá.

Poslechněte si celý rozhovor Petry Květové Pšeničné:

Při hledání partnera, by lidé měli být ochotní, pracovat sami na sobě, říkají Jakub Mertl a Iveta Gajdušeková ze seznamovací agentury (radiozet.cz)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *