SEZNAMOVACÍ AGENTURA DATE2K NEDOHAZUJE „FALEŠNÉ MILENCE“

Vážení,

jsme nuceni tímto způsobem reagovat na mediální dozvuky výše uvedené reportáže pana Klímy, kdy jsme se stali obětí smyšleného příběhu paní Hášové, který byl veden negativními úmysly s cílem poškodit zájmy Seznamovací agentury Date2k.  Zásadně odmítáme nařčení z podvodu a dohazování „falešných milenců“. Něco takového je naprosto absurdní, natožpak jakási obviňování ze zločinů, kde se již pohybujeme na půdě právních pomluv a křivých obvinění, na které budeme příslušným způsobem právně reagovat.

Největším paradoxem celé situace je fakt, že jsme úspěšně seznámili také paní Hášovou. Ta po dobu několika měsíců udržovala známost s naším skutečným klientem, v reportáži vystupujícím pod jménem Miloš. Poté co se Miloš rozhodl ve vztahu nepokračovat, bohužel ve velmi senzitivním období Vánoc, paní Hášová se zcela nepochopitelně rozhodla obvinit naši společnost z podvodu a zinscenovat tento příběh.

Miloš, na jehož tajné nahrávce celé obvinění stojí, není „falešný milenec“. Pan Miloš je skutečný klient naší společnosti s reálným zájmem o seznámení. V rámci firemních benefitů od nás získal základní balíček zdarma. Miloš jako náš nyní již bývalý klient vedl soukromé rozhovory s paní Hášovou a navíc jí poskytl důvěrné materiály (nabídky potenciálních partnerek) třetím stranám. Ovšem toho se dopustila i paní Hášová. Ani jedna věc nezůstane bez právní odpovědnosti obou aktérů.

Společnost Date2k nenese a nemůže nést odpovědnost za klienty a jejich zacházení s důvěrnými informacemi. Žádný klient nemá a nikdy neměl přístup do naší databáze. Natožpak naše společnost nenese odpovědnost za důvěrné hovory svých klientů při seznamování. Ani je nenahrává jako paní Hášová.

TV PRIMA měla veškeré podklady, které vyvracejí zlá tvrzení v reportáži, proto jsme nuceni právně postupovat i proti ní. Místo vyvážené reportáže tedy byla natočena jakási agitka, která pouze ironizovala podnikání v tak citlivé oblasti jako je seznamování, nedala prostor pravdivým faktům a dávala prostor velkým prohlášením ústřední aktérky, která se zaštiťovala tajemnou klientkou a vyhnula se přímé konfrontaci se společníky Date2k.

Samozřejmě reportáž nyní spouští řetězovou reakci jiných medií, které s chutí přebírají tvrzení v reportáži uvedená.

Pokud bylo cílem poškodit naší společnost, tak dáváme na vědomí, že se budeme bránit všemi právními prostředky, v poklidu a bez emocí. Nepotřebujeme velká prohlášení v televizi a svých pět minut slávy, ale stojí za námi několikaletá poctivá práce a množství spokojených klientů. O to vše se nyní opřeme v zápase s něčím tak nedůstojným jako je snaha o poškození dobré pověsti a jména naší společnosti Date2k.

 

Mgr. Kristýna Mertlová a Ing. Mgr. Jakub Mertl, Ph.D, jednatelé a majitelé společnosti

PS: Vzhledem ke skutečnosti, že jsme vždy byli zcela transparentní, zveřejňujeme nyní zcela kompletní, nesestříhaný záznam celého setkání s Josefem Klímou. Celý hodinový záznam setkání naleznete na našem facebooku https://www.facebook.com/Date2k/videos/1999859030284888/ .