Seznamovací agentura Date2k vstoupila v roce 2014 na trh seznamování s úplně odlišným konceptem. Žádné vysedávání na baru a debatování s desítkami nevhodných adeptů, žádné prohledávání internetu, studování anonymních profilů, hodiny dopisování s neznámým člověkem, ale naopak zcela individuální a absolutně diskrétní profesionální a hlavně osobně ověřený přístup. Pro každého klienta osobní vztahový kouč, který ho provede procesem poznání vlastních limitů v oblasti (nejen) navazování vztahů a případně spolu s dalšími odborníky mu pomůže maximálně rozvinout svůj vztahový a seznamovací potenciál. A díky zcela unikátní vědecké metodě párování pak i možná najít toho vhodného partnera pro seznámení.

KDO JSME?

Seznamovací agenturu Date2k založila v roce 2014 bývalá poslankyně Mgr. Kristýna Mertlová (roz. Kočí) spolu se svým manželem matematikem Mgr. Ing. Jakubem Mertlem Ph.D. s cílem nabídnout úplně nový způsob seznamování pro časově vytížené, náročné a úspěšné. V březnu 2019 úspěšně absolvovala Mgr. Kristýna Mertlová několikatýdenní kurz profesionálního seznamovaní MATCHMAKER na kanadské IAP Career College. Aktuálně Date2k zaměstnává 16 profesionálů ve svém oboru, z toho 11  vztahových koučů, 3 psycholožky, vlastní stylistku a 2 týmy fotografů.

PROČ DATE2K?

Seznamovací agentura Date2k jako jediná v České republice nabízí úplně unikátní způsob seznamování – zcela individuální s použitím vědeckého způsobu párování a za pomoci skutečných odborníků. Ostatní seznamky i seznamovací agentury vždy „individuální seznamování“ kombinují s internetovým seznamování či třeba speed datingem. Naproti tomu Datek2k se jako jediná specializuje jenom a pouze na individuální privátní seznamování, a proto nabízí v této oblasti služby nejvyšší kvality a zastupuje jen ty nejzajímavější klienty. Chcete se stát jedním z nich?

NÁŠ TÝM

 

X