Seznamovací agentura Date2k vstoupila v roce 2014 na trh seznamování s úplně odlišným konceptem. Žádné vysedávání na baru a debatování s desítkami nevhodných adeptů, žádné prohledávání internetu, studování anonymních profilů, hodiny dopisování s neznámým člověkem, ale naopak zcela individuální přístup. Pro každého klienta osobní vztahový kouč, který ho provede procesem poznání vlastních limitů v oblasti (nejen) navazování vztahů a případně spolu s dalšími odborníky mu pomůže maximálně rozvinout svůj vztahový a seznamovací potenciál. A díky zcela unikátní vědecké metodě párování pak i možná najít toho vhodného partnera pro seznámení.
KDO JSME?
Seznamovací agenturu Date2k založila v roce 2014 bývalá poslankyně Mgr. Kristýna Mertlová (roz. Kočí) spolu se svým manželem matematikem Mgr. Ing. Jakubem Mertlem Ph.D. s cílem nabídnout úplně nový způsob seznamování pro časově vytížené, náročné a úspěšné. Aktuálně Date2k zaměstnává 16 profesionálů ve svém oboru, z toho 11  vztahových koučů, psycholožku či vlastní fotografku a stylistku.
PROČ DATE2K?
Seznamovací agentura Date2k jako jediná v České republice nabízí úplně unikátní způsob seznamování – zcela individuální s použitím vědeckého způsobu párování a za pomoci skutečných odborníků. Ostatní seznamky i seznamovací agentury vždy „individuální seznamování“ kombinují s internetovým seznamování či třeba speed datingem. Naproti tomu Datek2k se jako jediná specializuje jenom a pouze na individuální privátní seznamování, a proto nabízí v této oblasti služby nejvyšší kvality a zastupuje jen ty nejzajímavější klienty. Chcete se stát jedním z nich?
KDE JSME?
Seznamovací agentura Date2k se zaměřuje exkluzivně na Českou republiku, svoji hlavní kancelář má v Praze na Hradčanech. Zastupujeme však klienty z celé České republiky, proto máme vedle Prahy též kancelář v Brně či Ostravě a do budoucna plánujeme otevřít další.
JAKÁ JE ÚSPĚŠNOST?
Vzhledem k unikátnímu mechanismu a zcela individuálnímu přístupu ke každému klientovi dosahuje Seznamovací agentura Date2k velmi vysoké úspěšnosti v seznámení svých klientů pohybující se dlouhodobě mezi 45% – 91% dle typu zvoleného Balíčku, nicméně samozřejmě vždy absolutně záleží na konkrétních požadavcích a představách daného klienta (koho hledá, v jaké věkové kategorii a samozřejmě co on sám nabízí). V Date2k neprezentujeme desítky či stovky návrhů vhodných partnerů, pouze jednotky, za to ty maximálně odpovídající a vhodné. Na druhou stranu jasně avizujeme, že základem úspěchu je vždy aktivní přístup a ochota naslouchat našim doporučením ze strany klienta.
JAK TO VZNIKLO?
Nápad vytvořit takto originální a od zavedených seznamek odlišný způsob seznamování se mi zrodil v hlavě už v roce 2013, kdy jsem sama řešila své značně omezené možnosti seznámení. Už tehdy jsem zjistila, že na trhu naprosto chybí seznamka pro náročné, kteří nemají čas ani chuť prohledávat internet, ztrácet čas dopisováním s někým, kdo se ukáže na osobní schůzce úplně jiným a už vůbec nechtějí vyvěšovat někde na internet svoje fotografie a na druhou stranu nechtějí platit spoustu peněz za naprosto nevyhovující kandidáty.
Když jsem se pak následně seznámila, a naprosto otevřeně přiznávám že skrze seznamku, se svým dnešním manželem, po čase jsem mu svěřila svůj nápad, který ho nadchnul stejně jako mne. Společně jsme se vrhli na studium problematiky a trhu, velmi detailně jsme analyzovali zahraniční seznamky, aktuální světové trendy v oblasti seznamování i možností, jak to vše správně aplikovat na české podmínky.
Od té doby na našem konceptu neustále poctivě pracujeme, rozvíjíme ho, vylepšujeme a inovujeme tak, abychom nadále nabízeli skutečně ty nejlepší služby pro naše klienty a doufám, že na tom se do budoucna nikdy nic nezmění.
                                                                                                                                                                                                                            Kristýna Mertlová