Seznamovací agentura Date2k vstoupila v roce 2014 na trh seznamování s úplně odlišným konceptem. Žádné vysedávání na baru a debatování s desítkami nevhodných adeptů, žádné prohledávání internetu, studování anonymních profilů, hodiny dopisování s neznámým člověkem, ale naopak zcela individuální a absolutně diskrétní profesionální a hlavně osobně ověřený přístup. Pro každého klienta osobní vztahový kouč, který ho provede procesem poznání vlastních limitů v oblasti (nejen) navazování vztahů a případně spolu s dalšími odborníky mu pomůže maximálně rozvinout svůj vztahový a seznamovací potenciál. A díky zcela unikátní vědecké metodě párování pak i možná najít toho vhodného partnera pro seznámení.

KDO JSME?

Seznamovací agenturu Date2k založila v roce 2014 bývalá poslankyně Mgr. Kristýna Mertlová (roz. Kočí) spolu se svým manželem matematikem Mgr. Ing. Jakubem Mertlem Ph.D. s cílem nabídnout úplně nový způsob seznamování pro časově vytížené, náročné a úspěšné. V březnu 2019 úspěšně absolvovala Mgr. Kristýna Mertlová několikatýdenní kurz profesionálního seznamovaní MATCHMAKER na kanadské IAP Career College. Aktuálně Date2k zaměstnává 16 profesionálů ve svém oboru, z toho 11  vztahových koučů, 3 psycholožky, vlastní stylistku a 2 týmy fotografů.

PROČ DATE2K?

Seznamovací agentura Date2k jako jediná v České republice nabízí úplně unikátní způsob seznamování – zcela individuální s použitím vědeckého způsobu párování a za pomoci skutečných odborníků. Ostatní seznamky i seznamovací agentury vždy „individuální seznamování“ kombinují s internetovým seznamování či třeba speed datingem. Naproti tomu Datek2k se jako jediná specializuje jenom a pouze na individuální privátní seznamování, a proto nabízí v této oblasti služby nejvyšší kvality a zastupuje jen ty nejzajímavější klienty. Chcete se stát jedním z nich?

NÁŠ TÝM
Mgr. Kristýna Mertlová

Mgr. Kristýna Mertlová

Ředitelka a spolumajitelka
Mgr. Ing. Jakub Mertl, Ph.D.

Mgr. Ing. Jakub Mertl, Ph.D.

Finanční manažer        
Mgr. Klára Kárníková

Mgr. Klára Kárníková

Vztahový kouč a psycholog (Plzeň)
PhDr. Mgr. Markéta Šitinová

PhDr. Mgr. Markéta Šitinová

psycholog a vztahový kouč
Iveta Gajdušeková

Iveta Gajdušeková

manažerka seznamování
Petr Sapík

Petr Sapík

Fotograf Praha
Mgr. Gabriela Kočí

Mgr. Gabriela Kočí

Vztahový kouč (senior)
Mgr. Kateřina Kocurová

Mgr. Kateřina Kocurová

Vztahový kouč (Ostrava)
Mgr. Dagmar Kocichová, Ph.D.

Mgr. Dagmar Kocichová, Ph.D.

vztahový kouč (senior)
Iveta Piskáčková

Iveta Piskáčková

vztahová koučka

 

X