V Date2k je naší hlavní motivací pomáhat lidem se úspěšně seznámit. A je nám vcelku jedno, zda se seznámí klient s naším jiným klientem nebo díky spolupráci s naším týmem vztahových odborníků zjistí, že ta pravá láska stojí vlastně už roky vedle něj v podobě kolegy či kolegyně z práce (souseda, kamaráda z dětství…). A protože na základě letitých zkušeností vycházejících z tisícovek hodin individuálních koučovacích sezení, stovek tisíc analýz statistických dat velmi dobře víme, jak se lidé seznamují, podle čeho si vybírají protějšek, jak reagují na různé informace v profilu i jaký typ prezentace či výběr fotky se jim líbí, rozhodli jsme se odborně radit i klientům, kteří jsou registrovani na jiných seznamkách, ale seznámení se jim nedaří.

Náš vztahový kouč nejprve s klientem projde jeho unikátní LOVEREPORT ©, tedy analýzu jeho seznamovacího a vztahového potenciálu, probere s nim jeho seznamovací (případně i vztahovou minulost) a zejména očekávání, tedy koho na seznamce hledá.

Následně si klientův profil na seznamce prohlédne, navrhne jeho úpravy, případně doporučí změnu fotografie, prezentačního textu či třeba filtru pro vyhledávání. Následně s klientem probere přenastavení výběru protějšků a poradí efektvní způsoby komunikace na online seznamce.

Věděli jste, že různí lidé reagují na seznamce zcela odlišně? Někdo chce být oslovován a nikdy neudělá první krok, jiný naopak zásadně odmítá “být balen” a vždy chce být “lovcem”? My v Date2k Vám poradíme, jak se v džungli online seznamování vyznat a ideálně potkat toho pravého či tu pravou.

CENA BALÍČKU 499,- Kč obsahuje 60 minut individuální konzultace s vztahovým koučem + příprava kouče na ni, 6 stránek LOVEREPORT© – analýzu seznamovacího a vztahového potenciálu

V případě zájmu můžete objednat výběrem INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE S KOUČEM v sekci KONTAKT.

X