Date2k už za své několikaleté působení slaví celou řadu úspěšně seznámených párů. S velkým potěšením můžeme oznámit, že se nám podařilo seznámit již více než sto párů a s některými klienty jsme prošli i úspěšnou „proměnou“. Většina našich klientů si nepřeje, aby někdo o jejich členství u nás věděl a proto ani své úspěšné seznámení nechce veřejně (byť pouze pod křestním jménem) prezentovat. My to samozřejmě zcela respektujeme, ale o to více si ceníme těch, kteří se rozhodnou se o svou radost z nalezené lásky s námi podělit a dát nám tak veřejně své doporučení. Opravdu moc si toho vážíme.

Tomáš (48) a V. (41)

Milá Olgo,

Ráda bych Vám popřála jen to dobré do nového roku. Já jsem díky Vaší skvěle odvedené práci “dohazovače” potkala člověka, kdy během pár vteřin setkání a pohledu si do očí bylo rozhodnuto. Mám za sebou téměř 6 let ne příliš úspěšného hledání svojí druhé půlky a tento prosincový dárek do mého života mě naplnil novými plány a těšení se ze sdíleného okouzlení a radosti. Děkuji Vám za Vaše názory, rady a vystihnutí mojí osobnosti. Velmi to pomohlo krásné náhodě, z které se radujeme s Tomášem společně ve dvou. Teď už je jen na nás, jak  s tím vším dál naložíme.

Mějte se moc hezky, ať se Vám daří nejen ve Vaší práci.

Srdečně, 🙂

Richard (36) a Naďa (32)

Dobrý den Olgo,

s Naďou vše pokračuje bez problémů a snažíme se vídat co nejčastěji. Chová se tak, jak by to mělo být a stojí pevně na zemi. Já jsem spokojený a je to přesně tak, jak jsem si od změny seznamky představoval, tj poznat konečně normální ženu se kterou si padneme a která nehledá ideálního partnera jako ve filmu:-) Také děkuji. Přeji Vám krásné vánoční svátky

R.

Dobrý den Gábi,

Seznámení s Richardem  proběhlo bez problémů, setkání probíhalo přirozeně, jako bychom se znali již dlouho. Ve stejném duchu probíhají i naše následná setkání. Musím přiznat, že jsem byla zpočátku skeptická k matematické metodě, kterou používáte, ale musím přiznat, že v mém (našem) případě zafungovala a já jsem nyní šťastná. Doufám, že tento stav bude pokračovat.
Děkuji za vše Vám i celé agentuře a jsem s pozdravem

Naďa

Milan (48) a Květa (42)

Konzultantka/koučka Olga seznamky měla velmi profesionální přístup, odborně na úrovni a současně bylo setkání velmi příjemné a přirozené. Pomohla mi s vyplněním jejich smysluplného dotazníku, který následně posloužil k výběru vhodné partnerky s využitím sofistikovaného matchingu/shody (psychologický profil, žebříček hodnot, postoje). Následně jsem dostával na výběr několik vhodných partnerek s jejich prezentacemi (základní charakteristika, fotky, matching – min. 80% vzájemné shody). Po odsouhlasení jak mnou tak potenciální partnerkou byla přes konzultantku dohodnuta osobní schůzka. Měl jsem několik neúspěšných schůzek (v podstatě nezafungovala ta správná “chemie”), ale nakonec jsem potkal zdá se tu správnou partnerku, s kterou jsme nyní spolu dva měsíce a užíváme si nový vztah. 

Seznamku date2k bych doporučoval každému, kdo nechce čekat na náhodu a chce tomu naopak pomoci, v tomto případě bezpečným, příjemným, profesionálním a sofistikovaným způsobem. Přeji všem hodně štěstí při výběru.

Milan

 

Dobrý den, paní Mílo,

listopad mi nadělil, díky Vám, nového muže. Takže konečně šťastný měsíc a doufám, že další měsíce budou takové. S Milanem se normálně sházíme několikrát týdně i o víkendech, už se zná i s mým synkem. Pořádáme společné akce, plánujeme jarní prázdniny na horách atd. Nemůžu samozřejmě do budoucna předvídat, jak se bude tento vztah vyvíjet, ale zatím je to super a jsem spokojená.
Snad totéž může říst i Milan.
Děkuji Vám za vše a přeji Vám pěkný adventní čas, radostné Vánoce a veselý Silvestr.
S pozdravem
Květa

Standa (52) a Olga (49)

Dobrý den Olgo,
tímto bych vám velice rád poděkoval za služby vaší seznamovací agentury v rámci mého balíčku služeb VIP. Všechny části individuálního vztahového koučinku probíhaly na velice profesionální úrovni, ať už se jednalo o schůzky s vámi, stylistkou, kadeřnicí či psycholožkou. Činnost vaší agentury dokonale splňuje mé představy o způsobu provádění takovéto činnosti, završené propracovaným a zkonzultovaným návrhem potenciálních partnerů.
A ačkoliv jsem byl k možnosti nalezení partnerky přes seznamku skeptický, je v mém případě nakonec nejzajímavější a nejkrásnější, že první žena, kterou jste mi v návrzích ukázala, vaše jmenovkyně ze Zlína, se nakonec opravdu mou partnerkou stala a pevně věřím a jsem přesvědčen, že tomu tak bude i nadále.
Olgo, musím říci, že rozhodnutí vás kontaktovat mi dokonale změnilo život, za což vám ještě jednou děkuji a přeji vám a vaším spolupracovníkům mnoho úspěchů ve vaší práci, dělající lidi šťastnými.
Mějte se moc hezky.
S pozdravem Ing. Stanislav D.

Milá Oli,
potvrzuji, že už nechci být ve Vaší databázi, protože jsem našla skvělého muže a lásku. A to díky Vám. Moc děkuji za ochotu, vstřícnost, pomoc….za všechno. Přeji Vám v životě jen to dobré a hodně šťasných lidí kolem Vás.
Mějte se hezky. Olga

Lucie (38) a Ondřej (45 let)

Dobrý den,
v pátek jsme měli s Ondřejem další rande a v neděli spolu vyrazili na výlet, považujte nás proto prosím za seznámené 🙂
Dávám vědět jen v rychlosti, mám hodně práce, každopádně mám radost a děkuji za propojení s Ondrou.
Mějte krásný den i týden.

Tomáš (32 let) a Eva (29 let)

Vaše seznamovací agentura mi pomohla najít někoho, s kým si rozumím zatím po všech stránkách. Ačkoli je tedy vše teprve na začátku, takže to co bude mezi námi dál, je ve hvězdách.  A já se na to těším..
Těžko říct, jestli by se mi bez Vaší pomoci podařilo někoho takového najít, v dnešní uspěchané době, s omezenými časovými možnostmi.  Takto se podařilo setkáním s druhým Vámi vybraným mužem. Dle Vašich propočtů byla shoda našich osobností přes 80%. V mém případě to byla nejvyšší shoda z vybraných mužů. Takže momentálně se zdá, že Vaše postupy fungují.
Co se týče zaměstnanců, se kterými jsem se setkala, tak se ke mně všichni chovali velice vstřícně. Mým koučem byla Olga, u které je vidět, že jí práce baví a má upřímnou radost, když se něco povede. Na zácěr bych chtěla poděkovat Vaší agentuře a obzvlášť Olze.

Martin a Irina (45 let)

Milá Kristýno,
s Martinem jsme se sešli a pak jsme se viděli každý den. To je můj živel, spřízněná duše, co bych ješte řekla…třeba Vás pak spolu navštívíme. Moc Vam děkuji, a nechci se  loučit, myslím si, že zachováme přátelský vztah:-)

Irena (39 let)

Jmenuji se Irena a chtěla bych touto cestou vyjádřit dík své kamarádce, která mě do date2 dá se říct “dovlekla” a zároveň své skvělé vztahové trenérce Soně. Bránila jsem se této metodě, protože proč bych zrovna já potřebovala takovou službu? Vždyť přece nejsem žádná vykopávka, přátel mám spoustu a poslední vztah mi skončil teprv před dvěma lety, tak co bych tam já dělala? Soňa mi již na první schůzce připadala velice sympatická a i lidsky jsme si velice sedly.  Přesvědčila mě, abych to s date2k zkusila, že za to nic nedám… Zkusila jsem a nemůžu být šťastnější! Se Soňou jsme zjistily průšvihy všech do posavadních vztahů a začaly pracovat na výběru jiného typu partnera. Byla jsem na třech schůzkách a musím uznat, že všichni Soňou vybraní muži byli velice sympatičtí a nalezli jsme společná témata. Ale toho “pana správného” jsem pak našla v práci, když si začal všímat mé proměny. Dle jeho slov ze mě začalo vyzařovat kouzlo a chodíme spolu již 3 měsíce a plánujeme spolu dovolenou. Nemůžu sice garantovat, jak to dopadne, ale za velký osobní posun a cestu ke štěstí vděčím z velké části své vztahové trenérce a date2k. Díky!

Petra (40 let)

Zrovna jsem si říkala, že oba dva muži, co jste mi představila, jsou v podstatě perfektní. Teď se již nemohu “vymlouvat”, že nikdo takový, koho bych si představovala, neexistuje.

Eva (32)

Dobry den, paní Kristýno, posílám pozdrav z Napajedel u Zlína. Sobotní schůzka s Vaším klientem Martinem byla úžasná:-) Čas rychle utíkal, ani jsme si nestačili všechno povědět. A zajiskřilo to:-) Budeme se vídat i nadále. Děkuji Vám moc!

Martin (30)

Zdravím. Jsem úplně normální chlap, který by se chtěl seznámit s tou pravou slečnou pro společnou cestu životem. Po výměně pár mailů s koučem Jakubem a ujasnění si představ mi byla doporučena speciální koučka pro osobní rozvoj –  Kristýna.

Po dojednaných 6 sezeních na Skypu s Kristýnou, kde mi pomáhala se někam v životě posunout, ujasnit si priority i životní cíle, mi bylo nabídnuto, že by v rámci balíčku Osobní rozvoj tým Date2k v čele s Kristýnou přijel za mnou a pomohl mi vybrat (nejen) vhodné oblečení, ve kterém bych onu slečnu na rande zaujmul.

Nejsem rozhodně z vesnice, ale i přesto u nás není takový na výběr jako v Praze a tak jsem se rozhodl vyrazil já za nimi. Samozřejmě, že jsem byl nervózní, asi jako každý, kdo jede za někým, kdo se mu chystá změnit život. Potkali jsme se na nádraží a už z dálky na mě mávali a usmívali se. Bylo vidět, že se na mne celý tým těší. Po příjemném obědě jsme vyrazili po obchodech. Pomohli mi vybrat trička, košile, sako a dokonce i obroučky na brýle. Což pro mě jako pro někoho, kdo nosí brýle v podstatě celý život, bylo asi to nejtěžší, protože jsem byl zvyklý na něco zcela odlišného. Setkání uteklo tak rychle, že jsem ani nezaregistroval, že už nakupujeme 4 hodiny! Čas byl neúprosný a my se musely rozloučit. Byli tak hodní, že mě doprovodili až přímo k vlaku.

MartinVždycky jsem byl toho názoru, že je v podstatě jedno, jak vypadám, hlavně že se v tom sám cítím dobře. Teď už vím, že to bylo špatně. Teď už vím, že se můžu cítit dobře a ještě k tomu dobře vypadat. Prožil jsem naprosto úžasný zážitek. Dobrá věc se podařila. Člověk se nesmí bát nechat si poradit a nebát se změny! Vůbec nelituji toho, že jsem za nimi jel přes téměř celou republiku! Nové oblečení mi samozřejmě neleží ve skříni a nečeká až na rande s vysněnou slečnou. Snažím se ho naopak nosit co nejvíce. Cítím se v něm sebevědomější, prostě mám sám ze sebe takový lepší pocit. Vím, že mi to sluší. A i reakce okolí jsou pozitivní. Takže hlavně pánové – nebojte se toho! Bude se Vám to líbit a budete nadšení. “Nikdy bych nevěřil, že to řeknu, ale líbím se sám sobě” – když jsem tuhle větu řekl nahlas, tak měla Kristýna neuvěřitelnou radost. Věděla, že se proměna povedla a že je s ní i ona, Jakub, celý tým i já spokojený. Jsem moc rád, že právě oni dva jsou mými kouči a jsem si jist, že po proměně přijde seznámení s tou pravou. Děkuji Vám Kristý a Jakube!

Hanka (37) a Karel (45)

Na seznamovací agenturu Date2k mne upozornila kamarádka, která už nemohla poslouchat, jak si pořád stěžuju, že se nemám kde seznámit a proto jsem sama. Moc jsem si od první schůzky neslibovala, ale řekla jsem si, že nemám co ztratit, navíc když je schůzka zdarma. Koučka Gabriela mne ale přesvědčila, že Date2k nabízí služby přesně pro mne. Jako manažerka jedné velké banky nemám příliš volného času a asi mám i velké nároky.

Na druhou schůzku mi přinesla 3 návrhy protějšků, z nichž Karel mne oslovil hnedka na první pohled. Okamžitě jsem souhlasila s tím, aby Gabriela zkusila domluvit rande. A ono to vyšlo. Moc děkuji hlavně Gabriele.

 

Jako IT specialista trávím spoustu času za počítačem a šance někoho potkat, mimo kolegů v práci a klientů, byla minimální. Internetové seznamky jsem zkoušel opakovaně, ale bez větších úspěchů. Buď na rande přišla dívka, která vypadala úplně jinak než na fotce anebo jsme měli úplně rozdílné představy. Náhodou jsem v novinách narazil na článek o Date2k a oslovil mne úplně odlišný koncept seznamování. Jako inženýr obdivuji matematiku a vědecká metoda párování mne docela zaujala. Schůzka s Jakubem, kterého jsem si coby matematika sám vybral, mi dodala jistotu, že to fakt chci zkusit. Sice jsem se potkal ještě s dalšíma 2 slečnami, než mi Jakub představil Hanku, ale celkově musím říct, že každá schůzka byla fajn, rozuměli jsme si, jen nějak chyběla chemie. Zato s Hankou si všechno sedlo. Jsem moc vděčný.

Klára (28 let)

Asi 3 roky jsem se nebyla schopna dostat přes rozchod s přítelem, nechtěla jsem se seznamovat s někým novým, a když už jsem se přemluvila, na poslední chvíli jsem rande zrušila. Pak mi mamka poslala odkaz na stránky date2k a já si řekla, proč to nezkusit? Začaly jsme s Kristýnou pracovat na osobním rozvoji, zlepšování sebevědomí a už po 2 měsících jsem se cítila mnohem líp a byla připravená jít na první rande. To sice nebylo nějak špatné, probíhalo v mé oblíbené restauraci, ale nějak to nebylo ono. S Kristýnou jsme pak prošly, proč to asi nebylo ono a domluvily se, že tomu dám ještě šanci. Další rande bylo skvělé, s Markem randíme už 2 měsíce a díky němu i díky Kristýně lituji, že jsem promarnila 3 roky sebelitováním a nepřihlásila se do date2k dříve.

Jana (34) a Jirka (36)

Ve svém životě jsem měla několik vztahů a žádný nevyšel. Nikdy jsem nepotkala toho správného, ale stále jsem věřila, že to jednou přijde. Vyzkoušela jsem již několik on-line seznamek, ale setkání s partnerem většinou končilo nemilým překvapením. S pomocí Date2k jsem si ujasnila, co od života očekávám a jakého partnera hledám. Můj osobní kouč mi navrhl několik potenciálních partnerů a já šla na rande s Jirkou…a vidíte dnes jsme spolu.

Já jsem dlouhodobé vztahy nikdy neměl, v žádném jsem vlastně nevydržel. Podobně jako Janě mi Date2k pomohlo ujasnit si životní priority. Nyní mám pocit, že vím, kam chci ve svém životě směřovat. Moje koučka Kristýna mi na druhé schůzce ukázala 3 slečny. Na poprvé jsem neuspěl, tak jsem si vybral druhou a tou byla Jana – přesně partnerka, se kterou chci dosáhnout svých cílů a založit rodinu.

Martina (49) a Jiří (62)

Úspěšně jsme absolvovali první společnou dovolenou v Dubaji a plánujeme společně oslavu mých narozenin, uvidíme, jak to bude pokračovat:-)
Jiří

Petra (30) a Tomáš (40)

Dobrý den Eliško, píšu Vám tu recenzi opožděně, ale přece:-)

Se službami a hlavně s vámi jsem byla spokojená. Nakonec stačily, pouze dvě schůzky, abych se zamilovala.  Jsem moc ráda, že tam Tomáš neměl místo bydliště, jinak bych na schůzku ani nešla. Vídáme se jak to jde, a všechno klape perfektně, za chvíli to budou 3 měsíce, co se známe. Plánujeme léto i společnou budoucnost. Jsem moc spokojená a doufám, že to bude minimálně stejně dobře pokračovat i nadále. Moc děkuji Petra

Jan (38)

Dobrý den, Ireno

děkuji za zprávu a zároveň se omlouvám, že jsem se neozval již dříve, jak jsem původně slíbil.

V současné době funguji ve vztahu a přál bych si, aby to byl již poslední, který mě v životě potkal. Proto bych Vás chtěl poprosit o ukončení členství ve Vaší agentuře a hlavně velmi poděkovat za trpělivost v mém seznamování a v předkládání protějšků.

Mám také ve svém okolí několik přátel, kteří řeší vztah, stejně jako já před nedávnou dobou, určitě Vás rád doporučím, byl jsem naprosto spokojený s Vaší agenturou. Určitě by jste byli první, na koho bych se v případě potřeby obrátil.

Děkuji, Honza.

 

A. (29)

Služby agentury mohu jedině doporučit a pochválit všechny členy teamu za excelentní profesionalní jednaní a přístup ke klientům. Nabyla jsem dobrého dojmu již na úvodním setkání s Gabrielou, na kterém jsem se mohla ujistit v individuálním přístupu ke klientům a nastavit spravná očekávání. Velice oceňuji diskrétnost, vstřícnost s načasováním schůzek a hlavně ochotu osobního seznamovacího kouče. Cítila jsem podporu a chápáni ze strany personálu. Osobní koučka mi byla skvělou podporou, jsem fascinována jejím přístupem, vnímavostí, precizním nasloucháním a hlavně energií, se kterou mne provadí seznamovacím procesem. Měa jsem možnost se seznámit i s majitelkou agentury, která působí jako skutečný odborník a profesionál. Vážím si jejího osobního přístupu ke klientům, dobře rozumí potřebám klientů a má přehled o všech klientech. Excelentní profesionalní služby. 

Jana (32) a Tomáš (31)

Dobrý den,
dovolte mi, abych touto cestou poděkovala Vaší agentuře za celý proces mého seznamování, jmenovitě bych chtěla vyslovit velké dík slečně Gabriele.
Nikdy jsem nebyla zastáncem „seznamek“, raději jsem vždy upřednostňovala seznámení prostřednictvím osobního kontaktu, ale u Vaší agentury jsem udělala výjimku. Když nad vším zpětně přemýšlím, Vaše agentura je opravdu takovým kompromisem v seznamování pro typ lidí, jako jsem já.
Velice oceňuji Váš přístup, především ale slečny Gabriely. Moc si cením jejího přátelského přístupu a její ochoty se se mnou sejít i v situacích, kdy by jiným postačovala e-mailová komunikace.
Pro mne vše bylo novou zkušeností, i když nikde není zaručeno, že seznámení dopadne úspěšně, to ukáže až čas a naše snaha, neubírá to nic na faktu, že si odnáším nové zážitky (např. zajímavé focení, workshop) a také poznatky o sobě. Nelze tvrdit, že by tato agentura zvyšovala lidem sebevědomí (nebo alespoň mně ne), ale napomohla mi nahlížet na sebe, resp. na seznamování, z jiného úhlu pohledu, a to spatřuji jako velký přínos.
Nemám nic, co bych této agentuře vytkla. Komunikace i přístup celé agentury byl bezproblémový, například úvodní vstupní kolečko mi přišlo neskutečně rychlé, až jsem tomu nemohla věřit, jak rychle jsem získala první návrh potenciálních adeptů na seznamování, opravdu rychlost!
Chci Vaší agentuře i všem jejím zaměstnanců popřát mnoho úspěchů a mnoho spokojených klientů.
S pozdravem
J.T.

 

Dobrý den Gabrielo,

 

Dekuji za Vase sluzby. Zatim jde vse  dobre. Jsem moc rad ze jsem Janu potkal a za to vam vdecim, je to super holka:). Jelikoz znam vztahy, nechtel jsem predjimat dopredu. Kazdopadne dekuji a moc si Vazim toho co delate, je to super i Vy;). Jeste jednou dekuji moc a mejte se krasne.

 

Tomas

Jana (56) a Jiří (62)

 

X