Jak přežít “single” Valentýn

Po roce opět přichází nejkratší měsíc a spolu s ním mnohdy neoblíbený a ignorovaný Valentýn. Přestože většina z nás pořád za svátek lásky považuje spíše 1. Máj, nebudeme si nalhávat, že všechny ty čokolády, růže, srdce a červená výzdoba útočící ze všech stran, s námi nic nedělají. Obzvlášť pokud jsme zrovna sami a chceme to změnit. Jak tedy Valentýn přežít nebo si ho dokonce užít, i když jste zrovna single?

VĚNUJTE ČAS SOBĚ

Častým problém při hledání toho pravého/té pravé bývá nedostatek sebedůvěry či sebelásky. Proč nevyužít tedy svátek lásky jako malou “oslavu” sebe sama? Věnujte čas sami sobě. vyrazte na masáž, ke kadeřnici, do fitka nebo klidně na nákupy a kupte si něco, v čem se budete cítit skvěle. Uvidíte, jak se to hned projeví nejen na Vaší náladě ale i sebedůvěře. A ta je při seznamování základ.

VYRAŽTE VEN

Pozvěte kamarádku nebo kamaráda, který je také zrovna single na večeři nebo pivo a využijte čas probrat všechny novinky. A pokud se na to cítíte, můžete vyrazit i do baru či nějakého klubu. Spousta z nich pořádá akce pro nezadané, takže kdo ví, koho potkáte a jak se večer vyvine.

ZA KULTUROU

Už dlouho jste nebyli v divadle nebo na koncertu? Valentýn je ideální příležitost to napravit. Nemusíte hned nutně vyrazit na speciální seznamovací představení, které některá divadla pořádají, stačí si vybrat to, co už dlouho chcete vidět nebo slyšet. A možná zrovna vedle Vás bude sedět nebo na koncertu “skákat” někdo hodně zajímavý.

PRO ODVÁŽNÉ: ZORGANIZUJTE SINGLES PARTY

Pokud jste komunikativní, máte společenskou povahu a díky ní spoustu přátel a známých, zahrajte si na “Amora” a zorganizujte večírek pro singles. Každý, kdo přijde (pokud přijde v páru) musí povinně přivést někoho, kdo je zrovna sám a rád by to změnil. A pak už jen mějte oči otevřené, čeká Vás opravu zajímavý večer plný příležitostí.

PRO INTROVERTY: POHODOVÝ VEČER NA GAUČI

Velká společnost Vás neláká, na kamaráda/ku náladu nemáte, nevadí, udělejte si pohodový večer doma. Pusťte si oblíbený seriál, přečtete si oblíbenou knížku. A pokud nedržíte zrovna suchý únor, (jedna) sklenička dobrého vína či něčeho ostřejšího Vám určitě udělá skvělou společnost i náladu.

A jak trávíte Valentýn Vy? Podělte se o vaše tipy a napište nám na sociální sítě! Těšíme se