Seznámíme skutečně každého? To je ona garance?

Na lásku nelze uplatnit žádná garance a seznámit každého bohužel není v silách žádného pozemského činitele, logicky ani naší agentury. A nic takového nikdy a nikde netvrdíme.

Přeskočení jiskry, vzájemná chemie, atraktivita apod. jsou zcela individuální a nelze je zaručit ani nejlepším týmem odborníků, koučů  či špičkovým matematickým algoritmem. Férově slibujeme, že klientovi pomůžeme odhalit někdy velmi nepříjemnou a tvrdou pravdu, v čem dělá při seznamování chybu, zda nemá nereálná očekávání, co by měl upravit, aby se jeho šance na úspěšné seznámení maximalizovala. Stejně tak garantujeme individuální přístup, představení vhodných a odpovídajících protějšky na úrovni, kteří prošli stejným procesem ověření a jejich profil tak zcela reálně odpovídá skutečnosti a hlavně kteří mají skutečný zájem se seriózně seznámit. V případě oboustranného zájmu pak diskrétně domluvíme rande bez předání kontaktů. A zejména od obou získáme zpětnou vazbu z rande, díky které zanalyzujeme, proč to případně nevyšlo, co změnit, upravit, aby to vyšlo ideálně příště.

Ale zda rande vyjde, přeskočí jiskra a vznikne z toho celoživotní láska nebo zda dotyčný vybraný protějšek vůbec bude mít zájem na rande vyrazit, to opravdu garantovat nemůžeme. Klienty (bohužel) nemůže nikdy k ničemu nutit, ani když si svým přístupem třeba šlapou po štěstí.

Naše garance vrácení peněz se vztahuje k možnosti naše služby si “vyzkoušet”, zjistit, zda klientovi tento způsob spolupráce vyhovuje a zejména zda pro něj vůbec máme vhodné protějšky odpovídající jeho představám. Když se (nejpozději) v momentě představení 1.návrhů vhodných protějšků rozhodne, že to neodpovídá jeho představám, má právo na automatické využití garance a my mu férově peníze vrátíme (dle VOP). Pokud naopak si z prvních návrhů vybere, nárok na garanci končí a my začneme vybrané vhodné protějšky oslovovat s jeho profilem.