Konzultantka/koučka Olga seznamky měla velmi profesionální přístup, odborně na úrovni a současně bylo setkání velmi příjemné a přirozené. Pomohla mi s vyplněním jejich smysluplného dotazníku, který následně posloužil k výběru vhodné partnerky s využitím sofistikovaného matchingu/shody (psychologický profil, žebříček hodnot, postoje). Následně jsem dostával na výběr několik vhodných partnerek s jejich prezentacemi (základní charakteristika, fotky, matching – min. 80% vzájemné shody). Po odsouhlasení jak mnou tak potenciální partnerkou byla přes konzultantku dohodnuta osobní schůzka. Měl jsem několik neúspěšných schůzek (v podstatě nezafungovala ta správná “chemie”), ale nakonec jsem potkal zdá se tu správnou partnerku, s kterou jsme nyní spolu dva měsíce a užíváme si nový vztah. 

Seznamku date2k bych doporučoval každému, kdo nechce čekat na náhodu a chce tomu naopak pomoci, v tomto případě bezpečným, příjemným, profesionálním a sofistikovaným způsobem. Přeji všem hodně štěstí při výběru.

Milan

 

Dobrý den, paní Mílo,

listopad mi nadělil, díky Vám, nového muže. Takže konečně šťastný měsíc a doufám, že další měsíce budou takové. S Milanem se normálně sházíme několikrát týdně i o víkendech, už se zná i s mým synkem. Pořádáme společné akce, plánujeme jarní prázdniny na horách atd. Nemůžu samozřejmě do budoucna předvídat, jak se bude tento vztah vyvíjet, ale zatím je to super a jsem spokojená.
Snad totéž může říst i Milan.
Děkuji Vám za vše a přeji Vám pěkný adventní čas, radostné Vánoce a veselý Silvestr.
S pozdravem
Květa

Milan (48) a Květa (42)
X