Zdravím. Jsem úplně normální chlap, který by se chtěl seznámit s tou pravou slečnou pro společnou cestu životem. Po výměně pár mailů s koučem Jakubem a ujasnění si představ mi byla doporučena speciální koučka pro osobní rozvoj –  Kristýna.

Po dojednaných 6 sezeních na Skypu s Kristýnou, kde mi pomáhala se někam v životě posunout, ujasnit si priority i životní cíle, mi bylo nabídnuto, že by v rámci balíčku Osobní rozvoj tým Date2k v čele s Kristýnou přijel za mnou a pomohl mi vybrat (nejen) vhodné oblečení, ve kterém bych onu slečnu na rande zaujmul.

Nejsem rozhodně z vesnice, ale i přesto u nás není takový na výběr jako v Praze a tak jsem se rozhodl vyrazil já za nimi. Samozřejmě, že jsem byl nervózní, asi jako každý, kdo jede za někým, kdo se mu chystá změnit život. Potkali jsme se na nádraží a už z dálky na mě mávali a usmívali se. Bylo vidět, že se na mne celý tým těší. Po příjemném obědě jsme vyrazili po obchodech. Pomohli mi vybrat trička, košile, sako a dokonce i obroučky na brýle. Což pro mě jako pro někoho, kdo nosí brýle v podstatě celý život, bylo asi to nejtěžší, protože jsem byl zvyklý na něco zcela odlišného. Setkání uteklo tak rychle, že jsem ani nezaregistroval, že už nakupujeme 4 hodiny! Čas byl neúprosný a my se musely rozloučit. Byli tak hodní, že mě doprovodili až přímo k vlaku.

MartinVždycky jsem byl toho názoru, že je v podstatě jedno, jak vypadám, hlavně že se v tom sám cítím dobře. Teď už vím, že to bylo špatně. Teď už vím, že se můžu cítit dobře a ještě k tomu dobře vypadat. Prožil jsem naprosto úžasný zážitek. Dobrá věc se podařila. Člověk se nesmí bát nechat si poradit a nebát se změny! Vůbec nelituji toho, že jsem za nimi jel přes téměř celou republiku! Nové oblečení mi samozřejmě neleží ve skříni a nečeká až na rande s vysněnou slečnou. Snažím se ho naopak nosit co nejvíce. Cítím se v něm sebevědomější, prostě mám sám ze sebe takový lepší pocit. Vím, že mi to sluší. A i reakce okolí jsou pozitivní. Takže hlavně pánové – nebojte se toho! Bude se Vám to líbit a budete nadšení. “Nikdy bych nevěřil, že to řeknu, ale líbím se sám sobě” – když jsem tuhle větu řekl nahlas, tak měla Kristýna neuvěřitelnou radost. Věděla, že se proměna povedla a že je s ní i ona, Jakub, celý tým i já spokojený. Jsem moc rád, že právě oni dva jsou mými kouči a jsem si jist, že po proměně přijde seznámení s tou pravou. Děkuji Vám Kristý a Jakube!

Martin (30)
X