Dobrý den,
dovolte mi, abych touto cestou poděkovala Vaší agentuře za celý proces mého seznamování, jmenovitě bych chtěla vyslovit velké dík slečně Gabriele.
Nikdy jsem nebyla zastáncem „seznamek“, raději jsem vždy upřednostňovala seznámení prostřednictvím osobního kontaktu, ale u Vaší agentury jsem udělala výjimku. Když nad vším zpětně přemýšlím, Vaše agentura je opravdu takovým kompromisem v seznamování pro typ lidí, jako jsem já.
Velice oceňuji Váš přístup, především ale slečny Gabriely. Moc si cením jejího přátelského přístupu a její ochoty se se mnou sejít i v situacích, kdy by jiným postačovala e-mailová komunikace.
Pro mne vše bylo novou zkušeností, i když nikde není zaručeno, že seznámení dopadne úspěšně, to ukáže až čas a naše snaha, neubírá to nic na faktu, že si odnáším nové zážitky (např. zajímavé focení, workshop) a také poznatky o sobě. Nelze tvrdit, že by tato agentura zvyšovala lidem sebevědomí (nebo alespoň mně ne), ale napomohla mi nahlížet na sebe, resp. na seznamování, z jiného úhlu pohledu, a to spatřuji jako velký přínos.
Nemám nic, co bych této agentuře vytkla. Komunikace i přístup celé agentury byl bezproblémový, například úvodní vstupní kolečko mi přišlo neskutečně rychlé, až jsem tomu nemohla věřit, jak rychle jsem získala první návrh potenciálních adeptů na seznamování, opravdu rychlost!
Chci Vaší agentuře i všem jejím zaměstnanců popřát mnoho úspěchů a mnoho spokojených klientů.
S pozdravem
J.T.

 

Dobrý den Gabrielo,

 

Dekuji za Vase sluzby. Zatim jde vse  dobre. Jsem moc rad ze jsem Janu potkal a za to vam vdecim, je to super holka:). Jelikoz znam vztahy, nechtel jsem predjimat dopredu. Kazdopadne dekuji a moc si Vazim toho co delate, je to super i Vy;). Jeste jednou dekuji moc a mejte se krasne.

 

Tomas

Jana (32) a Tomáš (31)
X