Jak funguje garance vrácení peněz? Jak odstoupit od smlouvy?

Našim cílem totiž je, aby každý klient odcházel z Date2k spokojený, ideálně seznámený a zamilovaný, ale i v tom horším případě, aby neměl pocit, že vyhodil své peníze a nic za to nedostal. Proto si službu s Date2k můžete “vyzkoušet”.

V celém procesu seznamování v agentuře Date2k dbáme na absolutní profesionalitu veškerých poskytovaných služeb. Abychom jen neslibovali, nabízíme Vám možnost si službu vyzkoušet a v případě nespokojenosti uplatnit „Garanci vrácení peněz“. Můžete si tak například vyzkoušet profesionální focení, schůzku se vztahovým koučem, a to vše do chvíle, kdy Vám představíme první návrhy. Dle množství odvedených služeb klientovi vracíme min. 75% hodnoty zakoupeného balíčku. V případě, že si klient z navržených profilů vhodných protějšků vybere, garance automaticky zaniká a již na ni není možné uplatňovat žádný nárok.

Spolupráce vzniká momentem připsání uhrazené částky na účet agentury. Dle zákona má každý klient nárok na odstoupení od smlouvy do 14 dnů a to bez udání důvodů. My jsme se rozhodli tuto lhůtu ještě “prodloužit” a nabízíme platnost tzv. garance vrácení peněz a to až do momentu představení vhodných protějšků (tedy cca měsíc, měsíc a půl po začátku spolupráce) s odečtením minimálních nákladů.

V případě odstoupení dle zákonné lhůty 14-ti dnů, klient vyplní a odešle vzorový formulář o ODSTOUPENÍ. Agentura v takovém případě bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, veškeré peněžní prostředky zašle zpět na účet klienta.