Na seznamovací agenturu Date2k mne upozornila kamarádka, která už nemohla poslouchat, jak si pořád stěžuju, že se nemám kde seznámit a proto jsem sama. Moc jsem si od první schůzky neslibovala, ale řekla jsem si, že nemám co ztratit, navíc když je schůzka zdarma. Koučka Gabriela mne ale přesvědčila, že Date2k nabízí služby přesně pro mne. Jako manažerka jedné velké banky nemám příliš volného času a asi mám i velké nároky.

Na druhou schůzku mi přinesla 3 návrhy protějšků, z nichž Karel mne oslovil hnedka na první pohled. Okamžitě jsem souhlasila s tím, aby Gabriela zkusila domluvit rande. A ono to vyšlo. Moc děkuji hlavně Gabriele.

 

Jako IT specialista trávím spoustu času za počítačem a šance někoho potkat, mimo kolegů v práci a klientů, byla minimální. Internetové seznamky jsem zkoušel opakovaně, ale bez větších úspěchů. Buď na rande přišla dívka, která vypadala úplně jinak než na fotce anebo jsme měli úplně rozdílné představy. Náhodou jsem v novinách narazil na článek o Date2k a oslovil mne úplně odlišný koncept seznamování. Jako inženýr obdivuji matematiku a vědecká metoda párování mne docela zaujala. Schůzka s Jakubem, kterého jsem si coby matematika sám vybral, mi dodala jistotu, že to fakt chci zkusit. Sice jsem se potkal ještě s dalšíma 2 slečnami, než mi Jakub představil Hanku, ale celkově musím říct, že každá schůzka byla fajn, rozuměli jsme si, jen nějak chyběla chemie. Zato s Hankou si všechno sedlo. Jsem moc vděčný.

Hanka (37) a Karel (45)
X